Blerona point appears without makeup, It seems another person!

Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse, writes ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Finally, ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet pa pikë grimi.

Me poza provokuese, Blerona befason me këtë pamje. /ORAinfo /

loading...
loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey