Record number / In the US the situation gets out of control, 47 thousands infected within a day

Shtetet e Bashkuara thyen një tjetër rekord shqetësues të martën, kur regjistruan 47 mijë raste të

SMART PUBLISHER

Covid-19 / Sweden conducts the study: immunity, greater than thought

Suedia u kritikua për qasjen e saj ndaj pandemisë së koronavirusit, pasi në kohën kur Covid-19

SMART PUBLISHER

The Covid-19 vaccine may not work

Vaksina e koronavirusit mund të mos ofrojë imunitet të plotë kundër sëmundjes. Pohimin e bëri drejtuesja

SMART PUBLISHER

They offended the girl, Erdogan with harsh tones towards social media: Let's eradicate immorality

Një fjalë e thënë kundër vajzës së tij, ka bërë që Presidenti i Turqisë Rexhep Taip

SMART PUBLISHER

"There were zero chances of survival" / The family was preparing for the funeral, but the miracle happened

Gruaja dhe djali i kishin dhënë lamtumirën e fundit, të bindur se nuk do ta shihnin

SMART PUBLISHER

“Më mbaroi shampoja dhe balsami..”, kodet e fshehta në rrjetet sociale, kuptimi i tmerrshëm pas tyre

Mjaft të rinj po përdorin kode të fshehta në mediat sociale për të treguar luftën e

SMART PUBLISHER

Çmenduri në SHBA/ Njerëz të armatosur deri në “dhëmbë” dalin në protestë (PHOTOS)

Prej disa javësh qytetet kryesore në SHBA janë përfshirë nga protesta të mëdha pas vdekjes së

SMART PUBLISHER

FOTO-VIDEO/ Gazetarja e CNN grabitet në transmetim LIVE, autori i vendos thikën

journalist, Bruna Masado nga Brazili, korespondente për CNN ra viktimë e një grabitjeje, ndërsa ishte duke

SMART PUBLISHER

Sondazhet në pikiatë, a mund të tërhiqet Trump nga gara presidenciale?

Alarmi vjen nga e djathta e madje edhe ultrakonservatorja Foxnews ka nisur të ngrejë si hipotezë.

SMART PUBLISHER

The Trump family's unspoken / The President's granddaughter's book is blocked

Një Gjykatës në Nju Jork ka bllokuar përkohësisht botimin e disa rrëfimeve të mbesës së Donald

SMART PUBLISHER

Germany / ‘Special’ soldiers shocked by the far right, the elite unit merges

Një njësi elitë e Forcave Speciale gjermane, pjesëtarë të së cilës kishin tendenca të ekstremit të

SMART PUBLISHER

The wedding turns into a tragedy / The groom dies from coronavirus, become infected 90 invited

a 30 vjeçar në Indi humbi jetën 2 ditë pas dasmës së tij si pasojë e

SMART PUBLISHER

Experiment / How much coronavirus masks really protect us (Photo)

Ndonjëherë, të tregosh diçka në mënyrë vizuale është mënyra më e mirë për të kuptuar. it…

SMART PUBLISHER

Prague celebrates the 'victory' over Covid with a big banquet on the bridge (Photo)

Mijëra njerëz shtruan një banket të madh, circle 500 m të gjatë, mbi urën historike ‘Charles’

SMART PUBLISHER

FOTOT e jashtëzakonshme/ Gruaja lind foshnjen në këmbë në parkingun e spitalit

Një video e publikuar nga DailyMail tregon momentin e jashtëzakonshëm, kur një grua nga Florida lind

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey