Here's how long it takes to get the virus in a bar or restaurant

Edhe pse të gjithë dëshirojmë të kthehemi në normalitet, statistikat tregojnë që nuk jemi as afër

SMART PUBLISHER

Can natural Chinese methods cure COVID-19 disease?

Studiuesit në shumë vende kanë kthyer fokusin nga ilaçet tanimë ekzistuese dhe natyrale, si mënyrë për

SMART PUBLISHER

Shocking warning of the scientist: A virus will come 100 times stronger than Covid-19!

Një shkencëtar amerikan parashikon mbërritjen e një virusit të ri, “100 herë” më të keq se

SMART PUBLISHER

The woman who discovered coronavirus, indicates whether the virus was "born" in the laboratory

Gjashtë muaj më parë, Shi Zhengli kishte pranuar telefonatën të cilës i është frikësuar tërë jetën.

SMART PUBLISHER

German expert: This is not a scary virus, many patients die from thrombosis

Në luftën kundër koronavirusit, mjekët vazhdojnë të përballen me simptoma të reja të sëmundjes virale. circle…

SMART PUBLISHER

How to tell if you have a vitamin C deficiency?

Vitamina C është e rëndësishme për forcimin e kockave dhe dhëmbëve dhe është gjithashtu thelbësore për

SMART PUBLISHER

With this simple trick the strawberries will stay longer

Tani është sezoni i dredhëzave, por meqenëse është fjala për pemët të cilat kanë numër të

SMART PUBLISHER

French scientist: The epidemic is coming to an end, there will be no second Covid-19 wave

Didier raoult, virologu francez, tha se epidemia e COVID-19 po përfundon dhe, me gjithë frikën e

SMART PUBLISHER

The Albanian doctor in Germany has good news: Kovid's second wave 19 it is not dangerous!

Në një intervistë për mediat shqiptare, mjekja shqiptare e urgjencës në Gjermani, e cila jeton dhe

SMART PUBLISHER

Mos ia teproni me çaj rusi, ja si e dëmton organizmin

Disa hulumtime tregojnë se fluori mund ta përmirësojë shëndetin e gojës, përderisa disa hulumtime të tjera

SMART PUBLISHER

Koronavirusi/ Shkencëtarët “nuk janë plotësisht të sigurt” për efektin e lehtësimit të masave

Profesor Peter Horby, pjesë e Grupit Shkencor Këshillimor për Emergjencat (Sage) shprehet se “sistemi i testimit,…

SMART PUBLISHER

Majdanoz me limon kundër rrudhave, njollave dhe alergjive

Rrudhat, njollat, aknet, dhe alergjitë e ndryshme që dalin në lëkurë, janë tepër të përhapura në

SMART PUBLISHER

Po i lani flokët më shumë se duhet/ Ja sa herë në javë duhet të shkumëzoni…

Qe dilema te marre fund pergjithmone, sa here duhen lare floket? Dilema me e madhe qe

SMART PUBLISHER

Germany, Italy, Franca dhe Holanda së bashku për një vaksinë kundër Covid-19

Germany, Franca, Italia dhe Holanda nënshkruan një kontratë fillestare me gjigantin farmaceutik ”AstraZeneca” për më shumë

SMART PUBLISHER

Here's what you need for a 14-day quarantine

Imagjinoni të keni ngecur në shtëpi në karantinë për shkak të koronavirusit të ri ose ndonjë

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey