Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës

SMART PUBLISHER

Një ‘mal me para’ i kanë kushtuar këto sandale dhe reçipeta Nora Istrefit

Nora Istrefi edhe për veshje të plazhit paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora istrefi, ka…

SMART PUBLISHER

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun. Ai…

SMART PUBLISHER

S’ka dasma e ndeja, Mimoza Shkodra e ka gjeturn ‘profesionin’ e ri

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Since from…

SMART PUBLISHER

Cima feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka bërë

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’ tash e shumë

SMART PUBLISHER

Pamje përralore nga ditëlindja e vajzës së Xhensilës dhe Besit

Pamje nga ditëlindja përrallore e vajzës së Besit dhe Xhensilës. Vajza e çiftit të estradës, Bes

SMART PUBLISHER

Ky imazh lidh kujtime të paharruar të Lules me Meden

Lulja tregon një foto, me të cilën e lidhin kujtime të paharruara. Lulja dhe Meda janë

SMART PUBLISHER

Dies at 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt. Ka ndërruar jetë në moshën 27

SMART PUBLISHER

Vdes aktorja e njohur

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës. Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John

SMART PUBLISHER

Ishin të pa ndara, por a i bjen në mend Shkurtes për Shyhreten

Ai bjen në mend Shkurtes për Shyhreten? Ishin të pa ndara, kolege, shoqe, bashkëvendase e familjare.

SMART PUBLISHER

Nora Istrefi "amazes" with her body shape in bikini poses - PHOTO

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora istrefi,

SMART PUBLISHER

Dafina immersed in luxury, You won't believe how much he paid for just one outfit

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Except for songs,…

SMART PUBLISHER

Ermal's family is an example for everyone, make a gesture to be applauded!

Ermal Fejzullahu ëstë një këngëtar tejet i dashur kosovar. Krahas muzikës, ai është shumë i përfolur

SMART PUBLISHER

An inappropriate gesture by Milot's wife, may be the cause of the spread of coronavirus in Kosovo

Futbollisti kosovar, Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkizi para një muaji janë bërë prindër për

SMART PUBLISHER

Pamje nga ditëlindja e 2-të vajzës së Besit dhe Xhensilës

today, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston ditëlinjden. Ajka sot ka mbushur 2 quickly,…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey