Zv/ministrja e Shëndetësisë: Bëni kujdes, infektohesh dhe po ta vendosësh maskën gabim

Zv.ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli tha se infektimi i qendrave shëndetësore është fenomen që ka ndodhur

SMART PUBLISHER

They were removed as vacationers in Mykonos, Greek police discover Albanian drug farm

An Albanian drug trafficking gang has been hit by Greek police. According to neighboring media, Albanians…

SMART PUBLISHER

SHIK document for Fatmir Haklaj, Zylfie Haklaj reacts: Here is the truth

Pas qarkullimit në media të lajmit për zbulimin e një dokumenti të SHIK, sipas të cilit

SMART PUBLISHER

Nesër do të ketë ndërprerje energjie për disa orë në këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se nesër në Tiranë do të shkëputet energjia

SMART PUBLISHER

KE harton kornizën e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, çfarë parashikon

Komisioni Europian i paraqiti Këshillit draftin e kornizës së negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut,…

SMART PUBLISHER

Sherr me thika mes të rinjve në Bulqizë, i plagosuri rëndë transportohet me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës. Një sherr mes

SMART PUBLISHER

Sherri në Bulqizë, Police give details: U sulmuan dy vëllezër me thikë, largohet autori

Policia ka dhënë detaje në lidhje me sherrin e ndodhur pak më herët në Bulqizë, duke…

SMART PUBLISHER

Rama, Meta e Basha do të bëhen bashkë më 4 July, ceremonia që do marrin pjesë

Dita e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës po afron teksa kalendari do të shënojë

SMART PUBLISHER

Fear of Covid / Albanian Post appeals to retirees: Apply for a home pension, and the scheme

Posta Shqiptare i ka bërë apel pensionistëve të aplikojnë nga shtëpitë për pensionin e tyre për

SMART PUBLISHER

Statistics / Covid-19 hit the economy hard, that's how many people lost their jobs in Albania

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë bëri me dije se për dy javët e izolimit të muajit

SMART PUBLISHER

Ezkekutimi i Billës, the fourth detainee speaks: Where I was at the time of the murder

Gjekson Pusi, i arrestuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran Billës, ka mohuar të ketë lidhje

SMART PUBLISHER

Lajmi i fundit/ Rëndohet bilanci i viktimave nga Covid, vdes 86-vjeçari nga Shkodra

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 86-vjeçar nga

SMART PUBLISHER

Electoral reform at the crossroads, ministri italian Di Maio telefonon Ramën e Bashën

Ministri i Jashtëm italian Matteo di Maio, ka zhvilluar një bidesë telefonike me kryeministrin Edi Rama

SMART PUBLISHER

Investigimi/ Ahmetaj mbushi me rrënoja Thumanën, asnjë kantier ndërtimi (photo)

Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm më 26 nëntor i vitit të shkuar, that…

SMART PUBLISHER

Koronavirusi/ Mjekët e familjes në alarm: Pacientët nuk respektojnë masat, duhen roje private në ambulanca

Mjekët e familjes në sistemin parësor shëndetësor kërkojnë nga autoritetet të marrin masa pasi në ambientet

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey