Learta went out for coffee with Matin, her dress got all the attention

Belkiz ia ka blerë djalit ҫorapet me logon e skuadrës së Milotit, kaq bukur po duket vogëlushi

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, writes ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dal për kafe dhe me vete e ka marr edhe djalin e saj.

As always, Learta është veshur dhe rregulluar tejet bukur./ORAinfo /

Belkiz ia ka blerë djalit ҫorapet me logon e skuadrës së Milotit, kaq bukur po duket vogëlushi

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey