Sot shënohet vetëm një viktimë nga korona virusi, pacienti nga Kumanova

Gjatë natës së kaluar është shënuar edhe një viktimë nga virusi Korona, mëson Alsat, duke çuar kështu numrin e viktimave nga koronavirusi në 27. Sipas informatave tona bëhet fjalë për pacientë nga Kumanova. Ndryshe informatat e fundit të publikuara nga ministri i shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e djeshme për shtyp, flasin për afro 600 të prekur nga virusi korona dhe 30 to heal.

The post Sot shënohet vetëm një viktimë nga korona virusi, pacienti nga Kumanova appeared first on Shqipmedia.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey