Enca në krahët e Beartit të Përputhen? Këngëtarja nxjerr foton me gjuhën jashtë dhe…

Enca ndau ditën e djeshme me ndjekësit e saj një foto me një mashkulli dhe jo dosido, por duke u përqafuar.

Portreti i tij nuk mundet të shihet, mirëpo ajo që vihet re është se është shumë i palestruar.

Enca shfaqet me gjuhën jashtë, sytë e mbyllur dhe mjaft e lumtur. Nuk dihet ende se kush mund të jetë mashkulli që ka në krah, mirëpo ndjekësit e kanë një emër në mendje.

Ata mendojnë se mund të jetë Bearti i ‘Përputhen’. Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë, po nëse ai është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën, çdo themi më pas?

https://www.instagram.com/p/CP3eYFhAN_Y/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey