Engjëllusha çikë për shpi – pastron e bën vezullimë

Engjëllusha prej një kohe bukur të gjatë ka bërë pushime dhe ka qëndrur mjaftë aktive duke sjellur shumë imazhe të bukura për ndjëksit dhe adhuruseit e saj.

Ajo së fundmi në InstaStory ka shpërndarë një fotografi, duke bërë të ditur se tani më pushimet e saj kanë mbaruar dhe është kthyer në shtëpi dhe po i pastron pluhurat e shtëpisë, me këtë gjë ajo po dëshmon se përkujdest për higjenën e shtëpisë.

Ndjekësit e saj nuk është se janë mësuar ta shohin shpesh duke pastruar sepse të gjithë e kanë vëmendjen tek bukuria e saj dhe kujdesini për paraqitjen e saj të jashtme e cila është e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan kosovarja.

Mirpo kjo e dëshmon që Engjëllusha është vajzë për së mbari dhe shumë e thjeshtë në përditshmërinë e saj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey