Engji bën tri tatu, ja dedikon motrave të saj

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka bërë disa tatu në turpin e saj.

Engji njofton se këto tri tatu ja ka dedikuar motrave të saj.

‘Tri zemra’, është vizatimi që ka bërë Engji në turpin e saj, e që ja ka dedikuar motrave. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey