Engji habitën me veprimin e saj, në këtë gjendje shfaqet nga banjo!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka postuar një foto nga banjo.

E veshur shkurt dhe provokuese, Engji po du
ket kogja joshëse në këtë imazh.

Kaq provokuese nuk e kemi parë vajzën e vogël të Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey