Engji lajmërohet nga pushimet, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me këtë paraqitje

Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey