Engji po duket krejt ndryshe në paraqitjen e fundit nga Turqia

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka postuar një imazh ku shfaqet nga pushimet në Turiq.

E veshur me stil, Engji me sitlin e ri të flokëve po duket person tjetër.

A pajtoheni edhe ju…? /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey