Era ia tepron, i ekspozon të pasmet e saj në pasqyrë

Era Istrefi vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në media.

Ajo cilësohet si këngëtare shumë unike si për zërin e saj, ashtu edhe për stilin e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse u tregua shumë e suksesshme edhe në tregun ndërkombëtar, Era nuk po largohet nga Kosova dhe po vazhdon në sjellën e këngëve të reja.

Era, së fundmi ka provokuar me një veshje shumë transparente. Të pasmet e saj gjigante i ka ekspozuar në pasqyrë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey