Era Istrefi në pushime me DJ-n e njohur

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi është mjaft e dashur nga publiku, e shumë momente të jetës së saj, po i ndanë me publikun

Bukuroshja jonë ka publikuar kohët e fundit një video projekt muzikor gjersa ka mbajtur edhe disa koncerte.

Ajo së fundi ka nisur pushimet verore dhe si destinacion për relaksim ka zgjedhur plazhet fantastike të shtetit grek – Mykonos.

Mirëpo Era nuk ka shkuar e vetme por shoqërohet edhe nga DJ i famshëm, Julian Perretan, me të cilin është përfolur se është në lidhje.

Dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në fotot e tyre në Instagram nuk kanë munguar komentet ngacmuese, që i kanë rënë në sy të gjithëve.

Këngëtarja ishte ulur në karrigen e pasagjerit teksa Juliani i voziste.

“A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit
“A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit
“A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit
“A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit

The post Era Istrefi në pushime me DJ-n e njohur appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148019
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit