Era me reperin rus Eldzhey (Video)

Sharing is caring!

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon karrierën e saj muzikore jashtë vendit, shkruan lajmi.

Ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur të ekranit e së fundmi me reperin rus Eldzhey, këngë kjo e cila u prit mirë fillimisht vetëm në versionin audio.

Tani në kanalin zyrtar në Youtube është publikuar edhe me videoklip dhe pranë videos është bërë e ditur se skenat nuk mund t’i shohin ata që janë nën moshën 18. /Lajmi/

Provokuese nga shtrati, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Sharing is caring!

Loading...
shares