Eri: Lediana dhe Mevlani, çift pas dy jave

Edhe pse i pëlqente Lediana dhe duket se edhe ajo kishte fillimisht ndjenja për Erin, megjithatë duket se gjërat po shkojnë drejt një çifti si Lediana-Mevlani

Megjithatë, Eri mendon se ky është vetëm një skenar i emisionit “Për’puthen” dhe se ata do të dalin pas dy jave si çift nga emisioni.

Por, Eri mendon se që lidhja e Ledianës dhe Mevlanit nuk është serioze. “Është skenar dhe për atë këtu do jemi. Për dy javë ata do dalin çift bashkë, ta garantojë unë këtu do jemi”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey