Erion Veliaj për tragjedinë në Tetovë: Kurajo ekipeve të emergjentave

Për familjarët e viktimave nga tragjedia e mbrëmshmë në Tetovë, u shpreh edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Ngushëllimet më të ndjera nga Tirana qytetarëve të Tetovës për jetët e prekura nga shpërthimi i zjarrit në spitalin modular.

Shërim të shpejtë të plagosurve, kurajë ekipeve të emergjencave dhe kolegëve tanë Teuta Arifi, Artan Grubi, Ali Ahmeti dhe autoriteteve të Maqedonisë së Veriut”, ka shkruar kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey