Ermal Fejzullahu sapo prezantoi veturën e re luksoze

Kjo është vetura e radhës e Ermal Fejzullahut.

Ermal Fejzullahu zbuloi se tashmë ka blerë një veturë të re.

Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor.

Ndonëse gjendemi në mes një pandemie ai nuk e ka ndjerë këtë duke e bërë të ditur se këngëtari ka blerë një makinë të re

“Thuaj përshëndetje bishës time të re”, shkroi ai.

Këngëtari ditë më parë bëri një deklaratë duke kritikuar politikanët për tubimet që bënë përpara zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey