Ermali “godet” me këtë foto nga Maldivet, Ariana do të xhelozojë

Haradinaj jep dorëheqje edhe nga posti i kryetarit të AAK-së

Ermali “godet” me këtë foto nga Maldivet.

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore dhe është një ndër emrat më të suksesshëm në vend.

Ai po kalon një kohë të bukur pushimi së bashku me familjen në Maldive, shkruan Kosovarja.

Çifti kohë pas kohe po ndan postime të ndryshme të pushimit të tyre, e kësaj radhe është Ermali ai që ka “goditur” me një postim.

Në këtë fotografi shihet se këngëtari është duke u relaksuar në këtë pushim luksoz, ku ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit e miqtë e tij.

Siç shihet, familja Fejzullahu po kalojnë çaste të lumtura në këtë vit.

Haradinaj jep dorëheqje edhe nga posti i kryetarit të AAK-së

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey