Është 50 vjeçare, po me këtë veshje Mimoza Mustafa i lë mbrapa edhe vajzat 20 vjeçare!

Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar disa foto ku shfqet e veshur me shumë shije.

Me këtë veshje ajo lë mbrapa edhe vajzat e reja.

Shkumbini nuk do t’i rezistojë kësaj pamje të gruas së tij. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey