Një derbi me frikë koronavirusi, por siguria vjen nga 250 forca dhe këngëtari Majk

Air Albania” këtë të premte do të presë derbin e kryeqytetit mes Tiranës e Partizanit, ku

Loading...

Ekskluzive/ Mpleksja e ish zyrtarit të Ministrisë, Vojo Bregu me trafikantin e 137 kg kokainë

Burime ekskluzive për Gazetën SHQIP, kanë zbuluar fije të reja që lidhin zyrtarë të lartë me

Loading...

Shqipëria, zonë rreziku?! Testohen 13 raste, ja përgjigjet e analizave laboratorike

Ministria e Shëndetësisë informon se në mbrëmje ka përfunduar testimi i pesë rasteve të dyshuara për

Loading...

Top Story/ Absurdi, suplementet shiten në farmaci, por kontrollohen nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit

Top Story ka siguruar një dokument ku adresohen problematika të tregut farmaceutik. Ky dokument i është

Loading...

Lajmi i fundit/ Dy të vrarë në Rrëshen, ende mister rrethanat

Dy persona janë vrarë në Kodër Rrëshen në Mirditë. Bëhet fjalë për motër e vëlla. Ata

Loading...

Top Story/ Mashtrimi me suplementet, konsumimi i tyre nuk sjell asnjë përmirësim për shëndetin

Industria e suplementeve siguron të ardhura marramendëse duke shitur produktet që nuk janë faktuar shkencërisht, e

Loading...

Vrasja tragjike në Mirditë, dy viktimat janë motër e vëlla (EMRI)

Një prej dy të vrarëve të Mirditë është Edison Filopati, ndërsa viktima tjetër mendohet të jetë

Loading...

EMRI/ Ndahet nga jeta gazetari i njohur, Basha mesazh ngushëllimi

Gazetari Vasil Tabaku është ndarë nga jeta dhe kryedemokrati Basha ka postuar në facebook një mesazh

Loading...

Top Story/ Suplementet në Shqipëri vijnë nga Turqia, Bullgaria, India dhe Serbia

Sipas të dhënave zyrtare të siguruara nga Top Story në Shqipëri hyjnë më shumë se 920

Loading...

Policia jep detaje/ Motër e vëlla u vranë në oborrin e shtëpisë, ja dyshimet për autorin (EMRAT)

Pak minuta perpara orës 21.00, dy persona janë ekzekutuar në oborrin e shtëpisë së tyre në

Loading...

Top Story/ Kush janë tre kompanitë që kanë tregun më të madh të suplementeve në Shqipëri

Biznesi i suplementeve është në lulëzim në vendin tonë. Tre janë kompanitë që kanë fluksin më

Loading...

Top Story/ Krahasimi i çmimeve, i njëjti suplement në Shqipëri shitet dyfish më shumë se në Angli

Top Story ka realizuar një investigim për disa nga suplementet që tregtohen në vendin tonë, për

Loading...

Pasi u bë dajë, ky ishte veprimi i papritur i vëllau të Yllka Kuqit

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen

Loading...

Edona po duket si zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur e rregulluar sonte

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur

Loading...

Yllkës apo burrit të saj, kujt i ka ngjarë fëmija i tyre i parë?

Yllka Kuqi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pak kohë më parë, ajo është

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey