Europa League/ Mbyllen pjesët e para të ndeshjeve, ja rezultatet

Sharing is caring!

Roma ka kaluar në epërsi kundër Borussia Monchengladbach dhe po fiton 1-0.

Golin e ka shënuar mesfushori i talentuar italian, Nicolo Zaniolo.

Ai realizoi me kokë për 1-0 në minutën e 32-të të takimit, pas një harkimi të bukur nga këndi

Nga ana tjetër, Manchester United po kryeson 1:0, falë një goli me penallti, ndaj Partizanit të Beogradit.

Më poshtë rezultatet e ndeshjeve:


Sharing is caring!

Loading...
shares