Fansi bën tatuazh në trup këngëtarën shqiptare

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera e cila ka bërë për vete mijërja ndjekës. Bebe Rexha po korr suksese anë e mban botës.

E jo vetëm fansat janë të lidhur me Bebe Rexhen, por edhe ajo vetë. Këngëtarja ka postuar një gjest vërtetë të bukur që një fans me emrin Joseph ka bërë për të.

Joseph ka bërë tatuazh në krah emrin e saj së bashku me dy këngëtare të tjera si dhe ka deklaruar se nuk do të ishte këtu nëse nuk do të ishin këto vajza.

Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë
Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë

Ai thotë se tatuazhi nuk bëhet vetëm për të treguar një histori jetësore, tatuazhi bëhet sepse ti mundesh ta bësh një të tillë dhe kaq mjafton. Po ashtu, ai lajmëron se do të jetë në koncertin e Bebe Rexhës me 15 dhjetor.

Bebe demostron se sa shumë i vlerëson ajo fansat e saj.

Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë
Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë

The post Fansi bën tatuazh në trup këngëtarën shqiptare appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147775
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit