Fejohet modelja e njohur shqiptare

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti është fejuar me partnerin Ami Mëzezi. Modelja i tha po sipërmarrësit shqiptar pas një propozimi përrallor në Como, Itali.

Ajo ka ndarë një foto të të fejuarit, duke treguar dhe unazën që i ka dhuruar. “E fejuar me njeriun e ëndrrave të mia!!! @amimezezi Të dua shumë dhe mezi pres të jem Mezezi.”, shkruan ajo.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey