Fëmija në treg rrahu një 79-vjeçar në mes të ditës!

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se sot është arrestuar një fëmijë në Shkup, pasi i njëjti ka rrahur një 79-vjeçar me inciale J.S. në treg të gjelbër.

Pasi e ka rrahur, ia ka vjedhur paratë.

Rasti ka ndodhur dje, në ora 12:30, por shumë shpejtë është kapur nga organet e rendit dhe është mbajtur nën arrest në Stacionin policor në Qendër./TV21

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey