Fero blen veturë luksoze që kushton 70 mijë euro

Fero blenë veturë të re BMW X6, kushton mbi 70 mijë euro.

Reperi i njohur kosovar, Fero, së fundi u përmend në mediat rozë për rikthimin e tij në “On Records”

Artisti ka një karrierë të bujshme, dhe numëron shumë hite, shkruan lajmi.

E gjatë ditës së sotme, ai është bërë me veturë të re.

Këtë e ka konfirmuar personalisht ai përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në “InstaStory”, ku shfaqet duke mbajtur në qafë vajzën e tij, Nina.

Bëhet fjalë për një makinë BMW X6, modelit më të ri, 2022, që sipas një hulumtimi vlera e tij shkon nga 70 deri në 100 mijë euro.

“Urime për veturën më të re BMW X6, 2022”, thuhet në postim.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey