Fero dhe Arbenita postojnë foto të portretit familjarë

E tashmë kur fundi është afruar, vjen momenti kur shumë çifte postojnë foto të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Edhe Fero dhe Arbenita kanë kryer tashmë fotot familjare afër bredhit.

Arbenita është ajo e cila i ka postuar këto imazhe në profilin e saj në Instagram.

Të veshur në të bardhë modelja dhe këngëtari kanë shkëlqyer.

Kujtojmë se cifti janë të kurorëzuar dhe janë prindër të një vajze./Lajmi.net/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey