Fero dhe Arbenita shijojnë pushimet në Mal të Zi

Reperi nga Gjilani, Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismajli, prej disa ditësh kanë nisur pushimet. Këtë herë çifti shoqërohet edhe me vajzën e tyre, e cila ua dha epitetin prindër për herë të parë.

Çifti i njohur i showbizit kanë zgjedhur Malin e Zi për t’i kaluar pushimet verore, e në bazë të fotografive të postuara duket se po e shijojnë në maksimum.

“Kohë e vlefshme”, ka shkruar ajo krahas fotografive që janë pëlqyer e komentuar shumë nga fansat e çiftit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey