Festë e madhe në familjen e Remzie Osmanit

Remzie Osmani feston ditëlindjen e 50-të me familjen.

Këngëtarja ndau pamje nga festa.

Remzie Osmani, publikoi fotografi në Instagram teksa shihet pranë bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Artistja e njohur e zhanrit popullor shkroi edhe një mbishkrim postimit duke e shoqëruar me një falënderim për të gjithë ata që e uruan.

“Urimet e juaja te panumerta, dashuria juaj e sinqerte, respekti, arsyeja dhe motivi i punes time jeni ju, familja ime fansat e miJu dua pa fund!”, ka shkruar Remzie Osmani.

Ndryshe, “Ditari”, është projekti i fundit muzikor i këngëtares në bashkëpunim me Nexhat Osmanin.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey