Fidani duhet të tregohet i përmbajtur, Rita me këtë pamje do ta ‘shkrijë’

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E, para pak çastesh Rita ka publikuar një video nga salloni ondolim.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Rita po shkëlqen.

Fidani do ta ketë të vështirë të përmbahet kur ta sheh në këtë gjendje të dashurën e tij. /ORAinfo/

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E, para pak çastesh Rita ka publikuar një video nga salloni ondolim.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Rita po shkëlqen.

Fidani do ta ketë të vështirë të përmbahet kur ta sheh në këtë gjendje të dashurën e tij. /ORAinfo/

Loading...