Fifi dhe Graniti afrohen edhe më shumë, del video ku shihen duke u larë bashkë në pishinë

Graniti dhe Fifi janë dy ndër banorët më të afërt në “Big Brother VIP”, të cilët kanë shprehur dhe pëlqim për njëri-tjetrin.

Këto netë ata janë parë shumë të afërt me njëri tjetrin. Të njëjtit janë futur në pishinë bashkë, ndonëse Fifi kishte thënë se e ka problem.

Që të dy nuk ka kursyer as përqafimet.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey