Fifi e Adisi po martohen?

Së shpejti dasmë nga Fifi dhe Adisi?

Prej muajsh tashmë historia e Fifit me Adis Patushin po ecën për mrekulli.

Çifti nuk ngurrojnë të shprehin hapur dashurinë për njëri-tjetrin dhe të paktën jo publikisht nuk është vënë re ndonjë krisje mes tyre.

Teksa gjërat po ecin kaq mirë duket se Fifi është gati për një hap të rëndësishëm në jetën e saj, martesën me Adisin.

Kështu na ka bërë të kuptojmë vet këngëtarja përmes një postimi të fundit në rrjetet sociale.

Së fundmi Fifi ka marrë pjesë në një dasmë dhe në urimin e saj në rrjetet sociale për çiftin ajo ka shtuar- “Mas juve Inshallah”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey