Fifi palohet si nuse – a po martohet?

Fifi vishet e merr poza si nuse.

Fifi kohëve të fundit po komentohet shumë rreth jetës private.

Ajo duke qenë aktive më ndjekësit e saj, gjithmonë duket bukur dhe kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Kohëve të fundit ajo po ndan momente të shumta me dashurinë e saj të re.

Por, këtë herë derisa shfaqet e vetme Fifi shkëlqen në fustan të bardhë, dhe merr pozë sikur të jetë nuse.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey