Fifi sëmuret në “Big Brother Vip”, banorët thërrasin ambulancën

Ende nuk dihet se çka ka ndodhur detajisht me këngëtaren.

Është publikuar një video në platformën YouTube teksa dëgjohet Beniada duke folur, shkruan lajmi.net.

Banorja e Big Brother thotë se duhet ta thërrasin ambulancën pasi që ajo nuk është mirë dhe e gjitha ka ndodhur pas deklaratës së Granitit i cili tha se e don vetëm si motër.

“Fifi nuk është mirë, ika se nuk e shikoj dot”, thotë Beniada.

Ndryshe, detaje tjera rreth kësaj situate me siguri se do mësohen më vonë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey