Fillon shoqëria mes Don Xhonit dhe aktores së filmave për të rritur!

Don Xhoni arriti të pëlqehet edhe më shumë pas lansimet të një ‘freestyle’.

“Make a pose”, u bë virale në shumë vende të botës e kjo u vërtetua edhe sot pasi aktorja e filmave për të rritur, Alby Rydes, publikoi një video me këtë ‘freestyle’.

Sikur kjo mos të mjaftonte, tashmë Don Xhoni dhe Alby kanë filluar të ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Me sa duket ka filluar edhe miqësia e dyshës.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey