Fjalët e veçanta të Liberta Spahiut për nënën, kështu e uron atë

Liberta Spahiu e uron nënën për ditëlindje me fjalë të veçanta.

Me stilin e saj të veçantë që ka në çdo paraqitje, Liberta Spahiu, gëzon një audiencë milionëshe.

Moderatorja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku shpesh herë bënë edhe biseda me fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Përpos imazheve nga profesioni dhe përditshmëria, Liberta nuk mungon edhe me imazhe të familjarëve.

Së fundi, ka postuar disa fotografi të së ëmës ku i ka uruar ditëlindjen.

“Ditëlindja e mamasitë. Urime ditëlindja Lirka Pirka”, ka qenë mbishkrimi i Spahiut në imazhet e veçanta të së ëmës ku ajo duket në formë mjaft të mirë edhe pse një zonjë goxha në moshë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey