Fjolla Morina publikon këngën e re “Nace nace”, vjen me skena provokuese në klip

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Nace nace” titullohet kënga e saj e re, të cilën ajo e sjell në bashkëpunim me këngëtarin Berato.

Kënga është ritmike dhe për realizimin e saj është kujdesur producenti Cricket, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Berato.

Klipi i këngës është mjaft veror dhe Fjolla vjen mjaft provokuese me paraqitjen e saj.

Për anën vizuale janë kujdesur MAX Production.

Fjolla përndryshe ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit në media, kjo për shkak të një paraqitje të ekzagjeruar ditë më parë në një koncert të mbajtur në sheshin e Skenderajt. /Telegrafi/

The post Fjolla Morina publikon këngën e re “Nace nace”, vjen me skena provokuese në klip appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148007
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit