Fjolla Morina shfaqet e ‘egër’ në këto imazhe, fustani i saj provokues bie në sy

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizzit kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Ajo se fundmi ka publikuar një disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan provokues, Fjolla shfaqet e ‘egër’ në këtë paraqitje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey