Flaka Krelani “çmend” rrjetin, poston foto me “hot” që keni parë

Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Flaka Krelani me poza provokuese

Këngëtarja, Flaka Krelani vazhdimisht po befason publikun me dukjen e saj.

Qysh se nga koha kur ajo ka hyrë apo është bërë pjesë e skenës muzikore, ka ndryshuar terësisht.

Flaka, ka bërë disa ndërhyrje në pamjen fizike por nuk ka lënë anash ndryshimet edhe në linjat e saj trupore.

Artisten, shpesh e kemi parë në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga palestra dhe më sa shihet është e rregullt.

Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Ditë më parë, publikoi një foto nga aty, tregoi linjat e saj tejet të formësuara ku edhe mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Së fundi, me fustan të hapur dhe provokues, Flaka ka shkrepur fotografi e cila nuk ka hezituar të provokojë duke treguar pothuajse gjithë gjoksin dhe linja.

Në njerën nga imazhet, ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ka ekspozuar të pasmet pa kontroll.

Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey