Flori “akuzon” Alban Skenderaj për kopjim të këngës?

Flori Mumajesi dhe Alban Skënderaj janë dy kantautorët më të njohur për momentin.

Dyshja përveç se kanë profesionin e njëjtë janë edhe miq më njëri tjetrin, shkruan lajmi.net

Së fundmi Albani ka lansuar këngën e re e cila titullohet “Isabel”.

E për këtë ka reaguar Flori duke kërkuar që të tjerët ta dëgjojnë këngën por me shaka duke e “akuzuar” për kopjim.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey