Forcat speciale në ndeshjen Shkupi-Shkëndija

Dy ndërprerjet e ndeshjes së futbollit që po zhvillohet në stadiumin e Çairit, ka qenë shkak që në këtë stadium të jenë të pranishëm edhe forcat speciale.

Hedhja e mjeteve piroteknike, kanaçeve dhe shisheve prej plastikes, bëri që të ndërhyjnë edhe forcat speciale që të parandalojnë incidente të tjera, raporton TV21.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey