Formacionet zyrtare për sfidën Uruguaj – Korea e Jugut

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës.

Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunez, Valverde apo Bentakur, do të përballen me skuadrën e Son. Ndeshje pritet të jetë emocionuese dhe me shumë gola.

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës.

Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunez, Valverde apo Bentakur, do të përballen me skuadrën e Son. Ndeshje pritet të jetë emocionuese dhe me shumë gola.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey