FOTO/ Aksident në Vlorë, makina përplas motorin

Është e përfshirë në çështjen e Zogun të Tiranës? Flet Madona shqiptare: Kam probleme me bashkëshortin…

Është e përfshirë në çështjen e Zogun të Tiranës? Flet Madona shqiptare: Kam probleme me bashkëshortin…

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në rrugën “Transballkanike”. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Bëhet me dije se ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey