Fotografia prekëse e Messit kur ishte fëmijë dhe bashkëshortes së tij të tanishme

Fotografia prekëse e Messit kur ishte fëmijë dhe bashkëshortes së tij të tanishme

Fotografia prekëse e Messit kur ishte fëmijë dhe bashkëshortes së tij të tanishme
Fotografia prekëse e Messit kur ishte fëmijë dhe bashkëshortes së tij të tanishme

Një fotografi e pa publikuar deri tani e Lionel Messit kur ai ishte djalosh shumë i ri me bashkëshorten e tij të tanishme, Antonela Roccuzzo, është plasuar në rrjetet sociale.
Kapiteni i Barcelonës u martua me dashurinë e fëmijërisë në vitin 2017, për ai e takoi Roccuzzon për herë të parë kur ishte 5 vjeç, transmeton Gazeta Express.
El Diario La Capital de Mar del Plata e ka publikuar tani një fotografi të Messit nga viti 1998, kur ai ishte 10 vjeç, bashkë me Roccuzzon.
Messi kishte qenë duke udhëtuar me Neëell’s Old Boys për të luajtur në një turne kundër Boca Juniors, River Plate, Independiente dhe Velez Sarsfield, kur e kishte shfrytëzuar një ditë pushimi për t’u çlodhur në plazh me Matias Pecce, Lucas Scaglia dhe kushërirën e Scaglias, Antonela Roccuzzo.
Ata shoqëroheshin nga familjes e Scaglias dhe Roccuzzos, të cilët kishin udhëtuar për t’i shikuar Neëell’s, si dhe prindërit e Pecce.
Jorge Messi dhe Celia Cuccittini, babai dhe nëna e Messit, kishin qëndruar në Rosario.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 23, 2019 11:36 am ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=143353
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit