Për të hyrë në Kosovë, shtetasve të Maqedonisë ju duhet testi i COVID-19

Qeveria e Kosovës ka vendosur një sërë masash të reja, me qëllim të parandalimit të përhapjes

ÉDITEUR INTELLIGENT

Mustafa rezulton pozitiv me koronavirus

Président de la Ligue démocratique du Kosovo, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka

ÉDITEUR INTELLIGENT

Vdesin 8 persona nga koronavirusi në Kosovë

Institut national de santé publique (Iksh ः fk), ka njoftuar se 8 persona kanë vdekur dje

ÉDITEUR INTELLIGENT

Qeveria vendosi: Për të hyrë në Maqedoni, kosovarët duhet të kenë PCR test, ja nga kur vlen

Qeveria miratoi kerkesen e Komisionit per Semundje Infektive e cila obligon qe nga 10 korriku shtetasit

ÉDITEUR INTELLIGENT

Zvicra nuk kontrollon dot të kthyerit: Gjithçka i lihet “vullnetit të tyre të mirë”

Ata që kanë shkuar ose do të shkojnë me pushime në Suedi, Kosovë, Serbi etj., sipas

ÉDITEUR INTELLIGENT

Grenell: T’i hiqen vizat Kosovës

Përfaqësuesi Special i presidentit amerikan për dialogun, Richard Grenell, ka folur për iniciativat e fundit të

ÉDITEUR INTELLIGENT

Çka ndodhi dje në takimin e Parisit mes Hotit e Macronit

Përgatitja e terrenit për t’u rikthyer në tryezën e negociatave në funksion të arritjes së një

ÉDITEUR INTELLIGENT

4 mois de bénévolat à Maladies infectieuses, nous a expulsés des listes de concours

Prishtinë – Jehona Krasniqi, mjeke e përgjithshme, në emër edhe të shtatë vullnetarëve që kanë punuar

ÉDITEUR INTELLIGENT

Entré en mars, Un soldat américain de 20 ans décède au Kosovo!

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes ka njoftuar se ka humbur jetën në Kosovë, ushtari Alexander Blake Klass,…

ÉDITEUR INTELLIGENT

Buxhala: Voulez-vous avoir un mariage et que votre voisin ou un membre de votre famille décède?

Journaliste kosovar bien connu, Berat Buzhala, është infektuar me koronavirus prej disa ditësh dhe përmes një

ÉDITEUR INTELLIGENT

9 des personnes sont mortes hier d'un coronavirus au Kosovo

Il est allé 75 numri i vdekjeve si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Vetëm të dielën,…

ÉDITEUR INTELLIGENT

Déclaration sur la bombe de Bolton: L'échange de territoires n'était pas une idée américaine, Thaci et Vucic l'ont exigé

Më në fund ish-Këshilltari për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, John Bolton ka vënë gishtin

ÉDITEUR INTELLIGENT

4 Les députés LDK sont infectés par Covid-19

Katër deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës janë infektuar me koronavirus. Ditë më parë pozitiv doli

ÉDITEUR INTELLIGENT

Lejohet mbajtja e dasmave, seulement 50 persona mund të marrin pjesë

Prishtinë – Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, ka thënë se nga sot lejohet hapja

ÉDITEUR INTELLIGENT

Trepça vlen sa 10 Albanie

Koço Kokëdhima: Aryeja pse kërkohet të ndahen Mitrovica e ca copa të tjera nuk ka lidhje

ÉDITEUR INTELLIGENT

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey