Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ reagon, pas incizimeve ku burri i Haradinaj korruptoi komisionerët për ta bërë deputete

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ, Arianit Elshani pas lajmeve se burri i kryediplomates, Meliza Haradinaj korruptoi

Nisin hetimet për vdekjen e babait të dy dëshmoreve që u gjet i pa jetë në pusetë

Babai i të dy dëshmorëve gjendet i vdekur në pusetë, rasti nën hetime Prapa këtyre dyerve

Photo avec BMW de luxe, La réaction de Shpend Ahmeti arrive

Chef de Prishtina, Shpend Ahmeti a réagi après la distribution des photos, ku ai shihet me një

Après la nomination du nouvel ambassadeur aux États-Unis, réagit Vlora Çitaku

Çitaku reagon pas emërimit të zëvendësuesit të saj në ambasadën në ShBA Ish-ambasadorja e Kosovës në

C'est le pourcentage de Kosovars infectés par le COVID-19

Officiellement 22.26 për qind e popullsisë në Kosovë të infektuar me COVID-19 që nga fillimi i

Grenell ne s'arrête pas, rappelle à Ischinger l'attitude du journaliste allemand envers Kurt

Grenell traite à nouveau avec Ischinger. Grenell traite à nouveau avec Ischinger, ia rikujton qëndrimin e gazetarit gjerman

La polémique ne s'arrête pas, le journaliste du WSJ réagit à Ischinger: La préoccupation de Grenell est juste

Le journaliste du WSJ réagit à Ischinger. Journaliste du quotidien américain «Wall Street Jounal», Laurence Norman,…

Encore une fois un grand nombre de victimes de Covid-19 en Albanie

aussi 21 viktima nga Covid-19 në Shqipëri. Koronavirusi vijon të marrë jetë njerëzish në Shqipëri. 21…

9 morts et 722 nouveaux cas de coronavirus en Macédoine

Neuf victimes et 722 nouveaux cas de Covid-19 en Macédoine. au cours de 24 dernières heures…

S’ka përmirësim më COVID-19 në Shqipëri, 21 victimes et 777 nouveaux cas

Koronavirusi po vazhdon të marrë shumë jetë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju

Nuk e përballojë sëmundjen e rëndë, vdes i riu kosovar

I riu kosovar vdes nga leukemia. Sot ka ndërruar jetë nga sëmundja e leukemisë akute i

PZAP’ja urdhëron rinumërimin e votave të kandidatëve të VV’së në një vendvotim në Gjilan

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka filluar publikimin e vendimeve lidhur me apelet që

Plagoset një person në Kaçanik, dyshohet se u qëllua nga një familjar i tij

Një person është plagosur me armë zjarri nga një i dyshuar në fshatin Doganaj në komunën

Që dy vite pa paga, punëtorët e Lotarisë protestojnë të hënë

Punëtorët e Lotarisë së Kosovës protestojnë të hënën para Qeverisë. Sindikata e Punëtorëve të Lotarisë së

Dëshmi të reja me video: Burri i Meliza Haradinaj korruptoi komisionerët për ta bërë gruan deputete

Meliza Haradinaj-Stublla, po rezulton se nuk i ka pasur votat e mjaftueshme për t’u bërë deputete.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey