Meta vlerëson paraqitjen e Kurtit në Munih

Ilir Meta ka vlerësuar paraqitjen e Albin Kurtit në Munih. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta e

Chargement...

Pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti, reagon nënkryetarja e VV-së

Pas shtrëngimit të duarve mes Thaçit e Kurtit, ka reaguar nënkryetarja e VV-së. Shtrëngimi i duarve

Chargement...

Pse u anulua takimi me kryeministrin Kurti, tregon Erion Veliaj

Erion Veliaj ka treguar pse u anulua takimi me kryeministrin Kurti. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj

Chargement...

Ymeri kujton kohën kur VV-ja e quanin tradhtarë se kishte respektuar himnin

Visar Ymeri ka kujtuar kohën kur VV-ja e quanin tradhtarë se kishte respektuar himnin. Anëtari i

Chargement...

Serwer e quan të drejtë kërkesën e Kurtit për reciprocitet me Serbinë

Serwer e ka quajtuar të drejtë kërkesën e Kurtit për reciprocitet me Serbinë. Analisti amerikan dhe

Chargement...

“Ushtria e Titos” vazhdon të mësohet nga nxënësit në vendin tonë

“Ushtria e Titos” vazhdon të mësohet nga nxënësit në Kosovë. Librat për insturmentet muzikore në Kosovë

Chargement...

Moti për katër ditët e ardhshme, iu presin temperatura befasuese

Mësoni se si do të jetë moti për katër ditët e ardhshme. 18.02 – Butë dhe

Chargement...

A ka gisht në ndarjen e VV-së, flet Baton Haxhiu

Baton Haxhiu ka treguar se a ka gisht në ndarjen e VV-së. Gazetari Baton Haxhiu tregon

Chargement...

Urim spektakolar për Pavarësinë e Kosovës nga Abu Dhabi

Abu Dhabi ka uruar pavarësinë e Kosovës në mënyrë spektakolare. Kryeqyteti i Emirateve të Bashkuara Arabe,…

Chargement...

Haxhiu thotë se Rugova kishte kërkuar lejen e prokurorit në Hagë që të mos e shihte në fytyrë Millosheviqin

Baton Haxhiu ka thënë se kishte kërkuar lejen e prokurorit në Hagë që të mos e

Chargement...

Rrezikonte qytetarët e Prishtinës çdo natë me veturën e tij, ja ҫka ndodhi me këtë person

Është prangosur personi i cili rrezikonte qytetarët e Prishtinës çdo natë me veturën e tij. Policia

Chargement...

Thaçi thotë se vetëm bashkimi i pozitës e opozitën, e dërgon Kosovën drejtë sukseseve

Presidenti i Kosovës ka thënë se vetëm bashkimi i pozitës e opozitën, e dërgon Kosovën drejtë

Chargement...

Kulla në kryeqytetin e Turqisë ndriçohet me ngjyrat e flamurit të Kosovës

Urat e Stambollit dhe Kulla e Ankarasë janë ndriçuar me ngjyrat e flamurit të Kosovës. Kulla

Chargement...

Hashim Thaçi e Vjosa Osmani i ‘relaksojnë’ raportet në pritjen presidenciale

Hashim Thaçi e Vjosa Osmani duket se i kanë relaksuar pak raportet në pritjen presidenciale. Presidenti

Chargement...

Strehoi Adem Jasharin me shokë, vjen rrëfimi nga familja Shala

Familja Shala ka bërë një rrëfim për kohën kur kanë strehuar Adem Jasharin me shokë. Ishte

Chargement...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey