12 korriku pritet të jetë data e rifillimit të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

Dialogu me Serbinë pritet të rifillojë më 12 juillet. Ka një muaj që ka marr detyrën

ÉDITEUR INTELLIGENT

Ils sont également confirmés 195 nouveaux cas de coronavirus au Kosovo, 44 d'autres ont guéri

Po vazhdon rritja e numrit të të prekurve me Covid-19. Ils ont également été confirmés 195 raste të

ÉDITEUR INTELLIGENT

Rastet e reja me koronavirus, prin Prishtina

Prishtina prin me raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike

ÉDITEUR INTELLIGENT

Konfirmohen 6 raste të reja me koronavirus në Deçan

Pas disa javëve pa virus, confirmé 6 raste të reja me Covid-19 në Deçan. IKSHPK ka

ÉDITEUR INTELLIGENT

Nouvelles mesures de restriction à Pristina, La police empêche les citoyens de circuler sur les places

La police du Kosovo empêche les citoyens de circuler sur les places de Pristina. Sonte Policia e Kosovës në

ÉDITEUR INTELLIGENT

La restriction de circulation est-elle respectée à Ferizaj??

Për dallim nga Prishtina, në Ferizaj kufizimi i lëvizjes po respektohet. Në Komunën e Ferizajt është

ÉDITEUR INTELLIGENT

La personne infectée a quitté l'UCCK et s'est rendue à la fête de la famille, Zemaj donne des détails sur cette affaire

Zemaj tregon rastin kur i infektuari ka ikur nga QKUK dhe ka shkuar në festën e

ÉDITEUR INTELLIGENT

6 vdekjet e dyshimta në QKUK, nisin hetimet rreth tyre

Kanë nisur hetimet në lidhje me 6 vdekjet e dyshimta në QKUK. Arkivol me kufoma mëngjesin

ÉDITEUR INTELLIGENT

Reçica shpreh ngushëllime për vdekjen e Hajrullah Goranit, kryetarit të parë të BSPK-së

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, përmes një statusi të tij në “Facebook”, ka…

ÉDITEUR INTELLIGENT

Zemaj: Do të japë dorëheqje nëse vërtetohet se vdekjet në QKUK kanë ndodhur nga neglizhenca e MSH-së

Zemaj thotë se do të japë dorëheqje nëse vërtetohet se vdekjet në QKUK kanë ndodhur prej

ÉDITEUR INTELLIGENT

Ali Ahmeti: LSDM apo VMRO?

Gjatë intervistës për Syri TV, kreu i BDI Ali Ahmeti ka komentuar aktualitetin politik në Maqedoninë

ÉDITEUR INTELLIGENT

44 vjeçari vdes nga pickimi i rriqrave, vdekja e parë në gjashtë vitet e fundit

Një person i moshës 44 vjeçare ka vdekur nga pickimi i rriqrave. Në fushat e këtij

ÉDITEUR INTELLIGENT

I infektuari për herë të dytë me koronavirus përjeton sulm gjatë transmetimit direkt

I prekuri me Covid-19 përjeton sulm gjatë transmetimit direkt. Petrit Bylykbashit, i prekur me Covid-19 ka

ÉDITEUR INTELLIGENT

Lëvizin lirshëm në Infektivë, flasin qytetarët: Po detyrohemi të kujdesemi vetë për familjarët e prekur me koronavirus

Qytetarët lëvizin lirshëm në Infektivë, thonë se po detyrohen të kujdesen vetë për familjarët e infektuar

ÉDITEUR INTELLIGENT

Vdes Hajrullah Gorani

Ka ndërruar jetë kryetari i parë sindikalist, Hajrullah Gorani, en âge 89 année. Lajmin e ka

ÉDITEUR INTELLIGENT

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey