Teutën e ka ‘lodhur’ karantina, në këtë gjendje ka përfunduar ajo

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Il est devenu connu…

Sonte mund të jetë nata e fundit e Robertit në karantinë, kjo është lutja e tij

Koronavirusi është përhapur në shumë vende të botës, edhe në Kosovë. Disa persona që janë kthyer

‘Pajtesa’ zbulon barkun e fryrë në javën e 30 të shtatzënisë, bën këtë veprim simpatik

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. elle est devenue…

Je ne l'ai pas vu avant, il est temps de se familiariser avec beau garçon SEFE Duraj

Jeni njohur me shumë familjarë të këngëtarëve e aktorëve të shumtë vendor. Tani është radha të

Sejdiu a été guéri de coronavirus, Ce soir, est livré avec une histoire palpitante

Koronavirusi ka prekur edhe shumë figura të njohura për publikun. Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore,…

Pasi e bëri lidhjen publike me Ledrin, sonte Sara befason me këtë veprim

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës. Edhe pse deri sonte nuk

Karantina e ka bërë akoma më të bukur Arbenitën, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare. Ajo u bë shumë e njohur

Kunata e Motrave Mustafa bën një ‘ndryshim’ në pamje, shikoni si po duket tani

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura

Djali dhe mbesa ia bëjnë Leartës shtëpinë ‘tollovi’, shikoni reagimin e saj

Që kur u bë reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është një prej personazheve më të

Motra e Elitës feston ditëlindjen, ajo i bën një urim shumë të veҫantë

Elita Rudi është moderatorja tejet e përfolur kosovare. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën

Nusja e Albanit shumë e zonja në kuzhinë, tregon se ҫfarë ka gatuar sonte për burrin e fëmijët

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është

Lolita sot feston ditëlindjen, kjo është befasia që ia kanë bërë Besniku dhe vajza

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë

Besiana nuk po i kalon kot këto ditë karantine, shikoni me ҫfarë po merret

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar. Gresa Behluli po

Vjehrra e Elitës nuk po i përgjigjet thirrjes për të qëndruar në shtëpi, ja ku ka shkuar sot

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit,…

Njomza publikon foto e grimosur si nuse, merr vëmendjen tatuazhi i saj

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Il est devenu connu…

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey