Lajm i mire per gjithe emigrantet dhe pashaportat! Ndryshon ligji per te rinjte

Deputetja e PS, Ermonela Felja, ka prezantuar në Kuvend projektligjin për shtetësisë, ku ka bërë me

Blerim Latifi: Mbylleni krejt shtetin në izolim per 3 muaj se na hangër dreqi

Profesori universitar, Blerim Latifi ka reaguar pas rritjes së madhe me koronavirus në Kosovë. Ai përmes

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra m'a dit "Je n'ai pas d'autre choix que de lui toucher la main", Je lui ai dit qu'il ne me toucherait jamais

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra m'a dit "Je n'ai pas d'autre choix que de lui toucher la main", i thashë s’ki

Fahri Xharra «offense» les musulmans, Milloshi aurait dû anéantir ma race arabe au Kosovo

Fahri Xharra «offense» les musulmans, Ishte dashur Milloshi mi zh’duk racën arabe në Kosovë Pak ka mbytur

Edhe pse është Katolik, Nuk do e besoni çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe

Nuk do ta besoni se çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe Këngëtri i njohur

Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani

Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani Presidenti Hashim Thaçi

Isa Mustafa ka gënjyer për ínfektimin me Covid-19: “Ma thanë njerëzit e ngushtë të tij”

Dje u dha lajmi se kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ishte shëruar suksesshëm

Thaçi pritet të dorëhiqet, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit

Thaçi pritet të dorëhiqet, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit Njohësi i çështjeve

Ajeni more normal ju, njerëzit skan buk me hangër e ju doni me ndreq Xhamia…

Drilon Gashi: “Po ndërtojnë kisha e xhami milionshe që fukaraja të shkojë aty e të lutet

Kryepeshkopi malazez: “Allahu është Një, Muhammedi është i dërguari i Tij”

Kryepeshkopi i kishes ORTODOKSE malazeze Mihailo thotë se “Allahu“ është një. Atij të gjithë i lutemi

“Ule gishtin se ta fus në b…”, reagon përsëri Xhavit Ukaj, ja çka thotë për Vjosa Osmanin

Faton Peci – shef i kabinetit të kryeparlamentares Vjosa Osmani, ka thënë se deputeti Xhavit Ukaj

Ganimetja e PDK-së: Vjosa është si ata pulat e kqija që e kan hangër drithin!

Në një emision televiziv, Musliu e ka quajtur “pulë të k eqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani. elle…

Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit

Kjo video që po qarkullon në rrjet i ka lënë të gjithë të habitur. Kjo pasi

Veç Shqiptarit i ban vaki edhe musliman edhe islamofob!

Të gjitha religjionet lindën në Lindjen e Mesme, edhe ‘Zoti’ i Perendimit ‘lindi’ në Lindje! Ka…

Haradinaj- Hotit: o Avdullah pse nuk e pyete edhe ti Vuçiqin a din shqip?

Président de l'AAK,Ramush Haradinaj, ka komentuar përgjigjen e Hotit në serbisht karshi kryeministrit serb, Aleksander Vuçiq.Haradinaj

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey