Frizerka e bën si “kukull” Ryvën, e shkrinë me këtë grim

Ryva Kajtazi, është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjetet sociale.
Gjatë sezonit të verës, ajo ka qenë shumë e ngarkuar duke qenë pjesë e shumë ahengjeve familjare, shkruan ORAinfo.

Ani, pse është nënë e dy fëmijëve, Ryva nuk e ka lënë anash karrierën e saj muzikore.

Për tu dukur sa më e bukur në skenë, ajo kujdeset shumë për përformancën dhe duken e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga një sallon bukurie, ku në sy bie grimi i saj perfekt./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey